پنل اس ام اس اطمینان اس ام اس
09910504296

ارسال پیامک زنده (Live) از طریق دکل LBS همراه اول

ارسال پیامک زنده (Live) از طریق دکل LBS همراه اول

پیامک lbs چیست؟

سرویس LBS یکی از خدمات مختص اپراتور همراه اول است که با استفاده از این سرویس میتوانید بر اساس موقعیت مکانی زنده (Live) مخاطبانتان به آن ها پیام تبلیغاتی ارسال کنید.

بگذارید برای درک بهتره کاربرد بی نظیر سرویس LBS یک مثال واقعی بزنیم:
داستان از اینجا آغاز می شود که خانواده آقای جوادی قصد سفر به استان مازندران و شهر بابلسر را دارند. آن ها ساعت 9 از تهران به مقصد بابلسر حرکت کرده و پس از چندین توقف برای استراحت کنار جاده ، حدود ساعت 13 و نیم به بابلسر می رسند. اعضا خانواده به شدت گرسنه هستند و از آقای جوادی خواهش می کنند که هر چه زودتر به یک رستوران بروند. اما آقای جوادی هیچ برنامه ای برای رفتن به رستوران نداشته و رستوران خوبی را در این شهر نمی شناسد.

آقای جوادی: بچه ها من رستورانی رو اینجا نمیشناسم. یه سرچی کنید که کدوم رستوران بهتره بریم اونجا.

 که ناگهان گوشی خانم آقای جوادی به صدا در می آید:

پیام: “هتل رستوران میزبان بابلسر، منتظر حضور شما مهمانان عزیز است.30 درصد تخفیف برای تعطیلات آخر هفته!”

خانم آقای جوادی: اینها از کجا می دانند که ما در شهر بابلسر هستیم؟ چه حرکت جالبی! همسر جان من یک رستوران خوب این اطراف میشناسم:)

بله رستورانی در بابلسر30 درصد تخفیف برای مهمان های خود در تعطیلات، گذاشته بود و این تخفیف خود را با استفاده از سرویس LBS به تعداد انبوهی از گردشگرانی که در تعطیلات به شهر بابلسر وارد می شدند، اطلاع رسانی کرده بود. این یکی از صد ها کاربرد سرویس پیام انبوه LBS است که شما میتوانید از پنل اطمینان اس ام اس این سرویس درجه یک را خریداری کنید و از فواید بی شمار آن بهره مند شوید.

با سرویس LBS دیگه نیازی به نصیب بیلبرد تبلیغاتی و بنر ندارید!

سرویس ارسال پیامک از دکل LBS همراه اول، برای صاحبین کسب‌وکارهای آژانس‌های مسافرتی و توریستی، هتل‌ها، مسافرخانه‌ها و رستوران ها و… بسیار کاربردی است. از آنجایی که نصب تابلو و بیلبورد در ورودی‌های شهر بسیار هزینه‌بر بوده و از طرفی محدودیت فضای تبلیغاتی در این مکان‌ها وجود دارد، ارسال اس ام اس live می‌تواند بهترین روش تبلیغاتی جایگزین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش باشد. این شرکت‌ها می‌توانند با ارسال پیامک زنده به ورودی‌های هر شهر مانند فرودگاه‌ها، ترمینال‌های اتوبوس، مترو‌ها، ایستگاه‌های راه‌آهن و… مشتریان هدف خود را جذب کنند.

سرویس LBS چه مزایایی برای کسب و کارها دارد؟

از مزایای تبلیغات پیامک زنده مکان‌ محور یا همان LBS  به صورت خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جلب توجه بیشتر مشتریان: با ارسال پیامک در زمان و مکان مناسب، احتمال جلب توجه مشتریان به تبلیغات افزایش می‌یابد.

بهبود تجربه مشتری: با ارسال پیامک در زمان مناسب، مشتریان حس می‌کنند که شما به نیازها و محتوای آن‌ها توجه می‌کنید و تجربه خوبی را از برخورد با کسب‌وکار شما حس می‌کنند.

کاهش هزینه‌ها: تبلیغات پیامک LBS باعث کاهش هزینه‌های تبلیغات می‌شود، زیرا پیامک فقط به مشتریانی ارسال می‌شود که در محل مورد نظر شما هستند (مشتریان بالقوه) و احتمال اینکه پیامک به نادرستی ارسال شود، کاهش پیدا می‌کند و در ضمن با این روش تبلیغاتی دیگه نیازی به نصب بیلبرد و بنر و یا تبلیغات های محیطی دیگر نیست.

بهبود نرخ تبدیل: توجه بیشتر مخاطبین به کسب‌وکار شما و بهبود تجربه آن‌ها، احتمال افزایش نرخ تبدیل و فروش را نیز افزایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *