پنل اس ام اس اطمینان اس ام اس
09910504296

5 فایده ثبت مکان در گوگل مپ برای رشد سریع کسب و کار شما

5 فایده ثبت مکان در گوگل مپ برای رشد سریع کسب و کار شما

گوگل مپ در طول سال‌ها از یک نقشه مجازی ساده به مکانی برای کاوش در کسب‌وکارهای محلی، برنامه‌ریزی دقیق رفت‌وآمدتان و کشف مکان‌های پیشنهادی جدید تبدیل شده است.

این پلتفرم بیش از یک نقشه، یک اکسپلور مکان است.

Google Maps مزایای بازاریابی متعددی برای کسب و کار های مختلف دارد. در ابتدا، بیایید نگاهی به آپدیت ها و ویژگی‌های اخیر گوگل مپ بیندازیم، ویژگی هایی که گوگل مپ را به یک ابزار بازاریابی قدرتمند تبدیل کرده است.

تب اکسپلور برای نقشه کسب و کار ها

در آپدیت 2020 گوگل، گوگل مپ یک تب اکسپلور اضافه کرد که به کاربران امکان می‌دهد به راحتی کسب و کارهای اطراف خودشان مانند رستوران ها، فروشگاه های مواد غذایی، مراکز درمانی و … را جستجو کنند.

با پیمایش در لیست کسب و کارها، کاربران می توانند تمام گزینه های مورد نیاز خود را مشاهده کرده و به راحتی درباره خرید کالا یا خدمات و یا حتی مراجعه حضوری تصمیم بگیرند. نقشه کسب و کارها اطلاعات مربوط به شرکت یا برند شما را به کاربران نشان می دهد، اطلاعاتی از جمله:

 1. رتبه بندی و امتیاز شما
 2. تصاویر مکان و محیط کسب و کار شما
 3. به روز رسانی ها و پست ها
 4. لینک وب سایت شما
 5. دکمه تماس
 6. و دکمه مسیریابی برای رسیدن به مکان شما

کسب و کار های شخصی سازی شده گوگل

در سال 2021 آپدیت های بیشتری نیز آمد. Google Maps ویژگی اکسپلور و ویژگی های شخصی‌سازی شده ی دیگری را ارائه کرد، از جمله این ویژگی ها:

 1. ویژگی Live View ارتقا یافته که «فروشگاه‌ها و رستوران‌های اطراف، میزان شلوغی آنها، بررسی‌های اخیر و عکس‌های آن ها» را نشان می‌دهد.
 2. تعیین توصیه‌هایی بر اساس زمان های روز، مانند پیشنهاد مکان‌های صبحانه در نزدیکی صبح یا مکان‌های شام در شب.
 3. پیشنهاد مکان های گردشگری محبوب در طول سفر به گردشگران.

گوگل مپ به ارتقا کسب و کار ها کمک می کند

هر سال می بینیم که نقشه های گوگل نقش خود را به عنوان یک ابزار همه کاره برای جستجو، مقایسه و ارزیابی کسب و کارها برای تصمیم گیری آگاهانه و عملی کاربران پر رنگ تر می کنند.

گوگل مپ نه تنها ابزاری برای یافتن مسیر ها از نقطه A به نقطه B است، بلکه ابزاری برای کشف و بررسی نقطه B است. وهمین موضوع آن را به یک پلتفرم سودمندتر برای مشاغل تبدیل می کند.

با بیش از 1 میلیارد کاربر در سال 2020، گوگل مپ برای مشاغل فرصت مناسبی برای ارتباط با مخاطبان زیادی ایجاد می کند. مخاطبانی منحصر به فرد که آماده تصمیم گیری هستند.

چگونه مکان کسب و کار خود را در گوگل ثبت کنیم؟

اطمینان اس ام اس آموزش کامل ثبت مکان در گوگل مپ را برای شما قرار داده است که می توانید با مراجعه به این آموزش در کمتر از 5 دقیقه مکان کسب و کار خود را در گوگل مپ ثبت کنید.

5 مزیت برتر گوگل مپ برای کسب و کار شما

1) به افراد کمک می کند تا کسب و کار شما را پیدا کنند

همانطور که گفته شد، یکی از بزرگترین دارایی های گوگل مپ این است که به افراد اجازه می دهد تا به سرعت کسب و کار شما را پیدا کنند. قابلیت‌های جستجوی محلی به گوگل مپ این اجازه را می‌دهد تا مشاغل مرتبط با جستجوی کاربر را پیدا و فهرست کند. کاربر می تواند به راحتی گزینه های خود را قبل از تصمیم گیری برای بازدید یا تماس با کسب و کار مشاهده کند.

کمک به افراد برای یافتن مکان کسب و کار شما توسط گوگل مپ

گوگل مپ هم به عنوان یک موتور جستجو برای یافتن مشاغل مورد جستجوی کاربران عمل می کند و هم به عنوان یک نقشه برای هدایت کاربران به آن مکان.

این امر بسیار مهم است زیرا تقریباً 1/3 جستجوهای تلفن همراه مربوط به مکان است، به این معنی که گوگل مپ یک محرک مهم برای افزایش تماس مشتری های هدف برای کسب و کار شما است.

2) به افراد اجازه می دهد تا به سرعت با کسب و کار شما تماس بگیرند

هنگامی که کاربران فهرست نقشه های گوگل شما را مشاهده می کنند، این پلتفرم فهرست جامعی از کسب و کار شما ارائه می دهد که شامل شماره تلفن شرکت شما می شود. و از آنجایی که اکثر جستجوهای Google Map از طریق تلفن انجام می شود، مشتریان شما می توانند تنها با یک ضربه با کسب و کار شما تماس بگیرند.

از آنجایی که مردم از گوگل مپ برای تصمیم‌گیری استفاده می‌کنند (مثلاً از کجا دونات پیدا کنند یا یک فروشگاه لباس در نزدیکی پیدا کنند)، این پلتفرم به کاربران این امکان را می‌دهد که به راحتی با کسب‌وکارشما تماس بگیرند.

سؤال بپرسند و سپس تصمیم بگیرند که از آن بازدید کنند یا نه. این کار را برای کاربران آسان می کند تا قدم بعدی را بردارند و کسب و کارها می توانند مستقیماً با مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کنند.

3) افراد را تشویق می کند تا از وب سایت یا مکان شما بازدید کنند

گوگل مپ علاوه بر ارائه شماره تلفن کسب و کار، سایر اطلاعات تماس یا بازدید را نیز برجسته می کند.

برای فروشگاه‌هایی مانند آجر و ملات، مغازه‌ها یا رستوران‌هاو … کاربران می‌توانند به سرعت پروفایل کسب‌وکار شما را بررسی کنند و مسیرها را از یک مکان مرکزی پیدا کنند.

نیازی به جابجایی بین برنامه ها یا صفحات وب نیست. این کار بسیار آسان است و تنها با یک اسکرول ساده و کلیک کردن بر روی دکمه مسیریابی انجام می شود.

برای کسب‌وکارهایی که خدمات یا محصولاتی را می‌فروشند که نیاز به تحقیق بیشتر دارند یا خرید بزرگ‌تری دارند، فهرست گوگل مپ مستقیماً به وب‌سایت شما لینک می شود. کاربران می توانند به روشی آسان در مورد شرکت یا برند شما تحقیق و اطلاعات بیشتری کسب کنند.

پلتفرم گوگل مپ محرکی بزرگ برای افزایش ترافیک حضوری از مکان و وب سایت کسب و کار شما است.

البته، این بدان معنی است که وب سایت شما باید برای صفحه نمایش موبایل طراحی شود تا ترافیک تجاری گوگل مپ را تبدیل به مشتری واقعی کند!

4) کسب و کار شما را با تصاویر نمایش می دهد

امروزه کاربران شیفته تصاویر هستند. هنگام کاوش یا ارزیابی یک کسب و کار، تصاویر به راحتی می توانند عامل تعیین کننده باشند.

برای مثال فرض کنید که بین دو رستوران برای صرف صبحانه با دوستان خود تصمیم می گیرید. پس از مشاهده نظرات و منو (درست از فهرست کسب و کار گوگل مپ خود)، به عکس های غذا می روید.

رستورانی که تصاویر بیشتر و بهتری دارد، قطعا مشتریان بیشتری نیز خواهد داشت.

اطلاعات و محتوای به روز مهم هستند، تصاویر، نمایشی بصری از کسب و کار شما به ارمغان می آورند که در غیر این صورت از بین می رفت.

توصیه می کنیم که برای کسب و کار خودتان حتما تصاویر مرتبط را در فهرست خود به اشتراک بگذارید (از طریق پروفایل کسب و کار Google شما). اما عکس‌هایی که مشتریان شما از طریق نظرات ارسال می‌کنند، بسیار موثر ترهستند.

5) به وسیله بخش امتیاز های کسب و کار ها به آن ها مشتری جدید ارائه می دهد

هیچ چیز بیشتر از تایید اجتماعی دیگران اعتماد برند را ایجاد نمی کند و موفق ترین راه برای انجام این کار از طریق بررسی آنلاین است که گوگل مپ در لیست پروفایل شما نمایش می دهد.

بخش امتیاز کسب و کار ها در گوگل مپ

اعتبار تجاری گوگل مپ شامل موارد زیر است:

 • رتبه بندی ستاره ها
 • نظرات نوشته شده
 • تصاویر ارسال شده

تشویق مصرف‌کنندگان به ارائه نظرات در Google به سایر مشتریان بالقوه اجازه می‌دهد تا به کسب‌وکار شما اعتماد کنند و فورا به مشتری شما تبدیل شوند.

استراتژی بازاریابی خود را با گوگل مپ ارتقا دهید

همانطور که ویژگی ها و قابلیت های گوگل مپ گسترش می یابد، موقعیت آن به عنوان یک تاکتیک بازاریابی موثر برای کسب و کارها نیز افزایش می یابد. مهمتر از همه، راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید پروفایل کسب‌وکار خود را بهینه کنید تا از مزایای گوگل مپ ذکر شده در بالا استفاده کنید.

زمان آن است که گوگل مپ برای کسب و کار شما کار کند!

می توانید به راحتی و در کمتر از 5 دقیقه مکان کسب و کار خود را در گوگل ثبت کنید و از مزایای فوق العاده این کار برای جذب مشتری های جدید بیشتر استفاده کنید. آموزش ثبت مکان در گوگل مپ را می توانید در اطمینان اس ام اس مطالعه کنید.

منبع:

How Google Maps Can Benefit Your Business

نظرات شما
  بازتاب: tadalafil

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *